Pierwsi absolwenci ukończyli Przedszkole w Krzczonowie

30 sierpnia 2013 | informatyk

W dniu 2.09.2013 r. o godz. 11.00 , inaczej niż ich starsi koledzy, przedszkolaki z Krzczonowa uroczyście zakończyły rok szkolny 2012/2013. Mury Punktu Przedszkolnego w Krzczonowie opuściło ośmioro małych absolwentów. Nasze maluchy z płaczliwych, wstydliwych i bardzo skrytych przeobraziły się podczas tego roku w przebojowe, otwarte, radosne i chętne do poznawania świata „Prawdziwe Przedszkolaki”, które z powodzeniem w przyszłości zawojują świat.
Absolwenci otrzymali dyplomy oraz książki, które zostały wręczone jak przystało na tak ważną w życiu przedszkolaka uroczystość przez Wójta Sławomira Kowalczyka i Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krzczonowie Tomasza Palucha. Po części oficjalnej na wszystkich zebranych gości czekała niespodzianka. Na scenie zaprezentowały się nauczycielki przedszkola: Justyna Krupa i Magdalena Trojan w przedstawieniu pt. „Nasze Gwiazdki”. Śmiechu było co niemiara, ale pojawiły się również łzy wzruszenia. Na uroczystości nie zabrakło przedstawiciela Rady Gminy Opatowiec, którym był wiceprzewodniczący rady Marian Gruszka.

Mamy nadzieję że chwile spędzone w naszym przedszkolu oraz uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej na długo zostaną w sercach absolwentów, ich rodziców i pracowników przedszkola. Małym absolwentom, którzy rozpoczną nowy etap edukacji, życzymy sukcesów w zgłębianiu wiedzy, a z maluchami które nadal pozostają w przedszkolu, i w kolejnym roku będą kształtować swoje umiejętności spotykamy się już 3.09.2013 r. !!!

Punkt Przedszkolny w Krzczonowie funkcjonuje w ramach realizowanego przez Gminę Opatowiec i Szkołę Podstawową w Krzczonowie, projektu „Magiczny świat malucha” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Książki oraz dyplomy dla przedszkolaków zakupiono ze środków ujętych w budżecie projektu. W projekcie uczestniczyło 15 dzieci, 7 trzylatków i 8 czterolatków – którzy jako pierwsi ukończyli Punkt Przedszkolny.

ABSOLWENCI ROCZNIK 2012/2013 :
Amelia Bątkowska
Patryk Kłos
Patryk Krawiec
Zuzanna Mącznik
Zuzanna Mystek
Błażej Szaba
Zuzanna Szluchcik
Szymon Wilk

Będziemy tęsknić !!!

Przygotowała:
Sylwia Mącznik
Kierownik Projektu