Przedszkolaki z Krzczonowa świętowały Dzień Babci i Dziadka

7 lutego 2014 | admin1

W dniu 3 lutego 2014 roku, maluchy z Punktu Przedszkolnego w Krzczonowie wraz ze swoimi babciami i dziadkami uroczyście świętowały Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały wspaniałą niespodziankę dla swoich gości i pozostałych widzów. Wraz ze swoimi paniami Justyną Krupą i Magdaleną Trojan maluchy przygotowały Jasełka. Było pięknie, wzruszająco i rodzinnie. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali swoje role przeplatane kolędami.

Przedszkolaki udowodniły, że potrafią nie tylko świetnie odgrywać role, śpiewać i poruszać się na scenie, ale także panować nad tremą i onieśmieleniem. A wszystko to specjalnie dla kochanych Babć i Dziadków, którym po zakończonym przedstawieniu maluchy złożyły życzenia i wręczyły drobne upominki. Do życzeń dołączył się również Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzczonowie Tomasz Paluch, który w imieniu Wójta Gminy i swoim własnym życzył wszystkim zdrowia i pomyślności.

Uroczystości zorganizowano w ramach realizowanego przez Gminę Opatowiec i Szkołę Podstawową w Krzczonowie projektu pn. „Magiczny świat malucha” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Koszty uroczystości pokryto ze środków ujętych w budżecie projektu.