Święty Mikołaj po raz kolejny zawitał do Opatowca

8 grudnia 2014 | informatyk

Długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci gość, w osobie Świętego Mikołaja, 8 grudnia wraz ze swoim pomocnikiem odwiedził Dom Kultury w Opatowcu. Na to coroczne spotkanie czekało tu na Mikołaja wiele dzieci. Już z daleka słychać było dzwonki, które zwiastowały Jego przybycie. Od samych drzwi witany z ogromną radością przez najmłodszych, obdarowywał obecnych słodkościami. Mikołaja powitał Wójt Gminy, który zapewnił Go, że wszystkie dzieci są bardzo grzeczne i zasłużyły na wspaniałe prezenty.

Zanim jednak Mikołaj obdarował dzieci upominkami, obejrzał, specjalnie dla Niego przygotowany przez najmłodszych, ciekawy program artystyczny o tematyce świątecznej. Wiele radości sprawiły dzieciom nie tylko otrzymane prezenty, ale również samo spotkanie z Mikołajem. Dzieci obiecały, że będą grzeczne przez cały nadchodzący rok. Pożegnały Świętego Mikołaja równie serdecznie jak Go powitały.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowane były w organizację uroczystości w tym, jak co rok, Janowi Charzewskiemu i Jerzemu Srodze.

Beata Adamczyk

.