Dzień Kobiet w Kocinie

15 marca 2012 | admin

W dniu 11 marca 2012 roku w restauracji Ponidzie w Wiślicy odbył się Dzień Kobiet zorganizowany przez sołtysa miejscowości Kocina, a zarazem radnego powiatowego Marka Plutę. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: wicestarosta powiatu kazimierskiego Michał Bucki, przewodniczący rady gminy Opatowiec Michał Szczerba, wójt gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk, wiceprzewodniczący rady gminy Stanisław Walczak, radny rady gminy Janusz Cabaj, skarbnik powiatu Zbigniew Cichoń, sekretarz gminy Opatowiec Bożena Zbertek, dyrektor Zespołu Szkół w Opatowcu Elżbieta Szczęsna-Kusak.

Gospodarz uroczystości – Marek Pluta serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych zachęcając do obejrzenia przygotowanego na tę okoliczność programu. Życzenia zdrowia, radości spełnienia marzeń oraz satysfakcji w życiu osobistym i pracy zawodowej wszystkim paniom złożyli obecni na uroczystości panowie.

Część artystyczną rozpoczął występ uczniów z Zespołu Szkół w Opatowcu. Następnie na scenę wkroczył kabaret „Agentki 007” ze Skalbmierza: Mariola, Ewa i Agata. Zdecydowanie największą furorę zrobiła Ewa – wyemancypowana i dość oryginalna gospodyni domowa, która opowiedziała zgromadzonym co nieco o swoich małżeńskich perypetiach, o zdrowiu, urodzie i dietach odchudzających, rozbawiając tym samym publiczność do łez.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił zespół wokalno-instrumentalny „Milton”

Uroczystość przebiegła w sympatycznej, życzliwej atmosferze, przy suto zastawionych stołach.

Serdeczne podziękowania dla organizatora, artystów oraz wszystkich osób, które włączyły się w przygotowanie uroczystości.