Ślubowanie pierwszaków w Zespole Szkół w Opatowcu

26 października 2012 | admin

W dniu 24.10.2012r. w Zespole Szkół w Opatowcu o godzinie 900 odbyło się ślubowanie uczniów klasy I. Dzieci wraz z wychowawcą Panem Wiesławem Tomalem przygotowały przedstawienie pt. „Wczoraj jeszcze przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki” podczas, którego zaśpiewały kilka piosenek. Pierwszakom akompaniował na perkusji Wiktor Salamon –ich kolega z klasy.

Po części artystycznej do ślubowania przystąpili: Ciślak Wiktoria, Dudek Aleksandra, Goodchild Monika, Jabłońska Julia, Jachna Filip, Kaczmarczyk Damian, Klita Maja, Kornaś Emilia, Kowalczyk Małgorzata, Król Kacper, Marek Patryk, Pietrzyk Bartłomiej, Pobiega Gabriela, Salamon Wiktor, Sokołowski Maksymilian, Stankiewicz Jakub, Tomasik Marcin, Wesołowski Jakub, Wilk Paweł, Zieliński Norbert.

Po uroczystym ślubowaniu, pasowania pierwszoklasistów na uczniów dokonała Pani Dyrektor Elżbieta Szczęsna-Kusak, która wręczając pamiątkowe dyplomy życzyła dzieciom wytrwałości w wypełnianiu obowiązków szkolnych. W uroczystości wziął także udział Pan Wójt Sławomir Kowalczyk, który obdarował pierwszoklasistów słodyczami i życzył im wielu sukcesów szkolnych. Pierwszaków w gronie uczniów powitali drugoklasiści, którzy oprócz wierszy i piosenek przynieśli małe upominki swoim młodszym kolegom i koleżankom. Uroczystość ślubowania zakończyła się sesją zdjęciową i słodkim poczęstunkiem.