Ferie z atrakcjami w Szkole Podstawowej w Krzczonowie

5 lutego 2013 | informatyk

W czasie ferii zimowych w Szkole Podstawowej w Krzczonowie organizowane były zajęcia, w których mogli uczestniczyć wszyscy chętni uczniowie.

Pod opieką nauczycieli mogli przyjemnie, w gronie rówieśników spędzić wolny czas. Propozycje zajęć były różnorodne i każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Dużo emocji wywołały rozgrywki w tenisa stołowego zorganizowane 15 stycznia. Uczestniczyło w nich 25 osób z klas III – VI. Mecze sędziowali uczniowie pamiętając o zasadach fair – play. Turniej rozegrano systemem pucharowym, wyłaniając trzech najlepszych zawodników z każdej klasy osobno w kategorii dziewczęta i chłopcy. Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa VI

Dziewczęta:

I miejsce – Klaudia Adamczyk

II miejsce – Arletta Zwierzchowska

III miejsce – Marlena Baran

Chłopcy:

I miejsce – Krzysztof Janiec

II miejsce – Paweł Domagała

III miejsce – Tomasz Krypel

 

Klasa V

Dziewczęta:

I miejsce – Katarzyna Kowalczyk

II miejsce – Emilia Woźniak

III miejsce – Katarzyna Rumas

Chłopcy:

I miejsce – Michał Adamczyk

II miejsce – Hubert Janiec

III miejsce – Mariusz Masłowski

 

Klasa IV

Chłopcy:

I miejsce – Kacper Paluch

II miejsce – Paweł Łudzik

III miejsce – Emil Sendor

 

Klasa III

Chłopcy:

I miejsce – Maciej Janiec

II miejsce – Jakub Kozioł

III miejsce – Jakub Mystek

Na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom jaki prezentowali bracia Krzysiek, Hubert i Maciek Janiec oraz rodzeństwo Klaudia i Michał Adamczyk.

23 stycznia zaś uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności taktyczno – logiczne. Tego dnia odbyły się mistrzostwa szkoły w warcaby oraz w grze komputerowej Turniej czterech skoczni. Bezkonkurencyjna okazała się Kasia Kowalczyk. Ale i pozostali łatwo się nie poddawali. Na drugim miejscu uplasował się Filip Fotela, tuz za nim Tomek Kowalczyk, a czwartą lokatę zajęła Klaudia Krawiec.

Nagrodą dla zwycięzców były pendrive ufundowane przez Wójta Gminy Opatowiec. Pozostali uczestnicy turniejów zostali nagrodzeni słodkimi upominkami przez Dyrektora szkoły Tomasza Palucha.

Zwycięzcom gratulujemy miejsc na podium, a wszystkim uczestnikom chęci i zapału.

 więcej zdjęć