Konkurs plastyczno-techniczny „Mój pomysł na wykorzystanie surowców wtórnych”

9 lutego 2013 | informatyk

W ramach realizacji projektu „ Kompleksowy system gospodarki odpadami komunalnymi w Rzędowie gmina Tuczępy” w Zespole Szkół w Opatowcu został ogłoszony konkurs plastyczno- techniczny pt: ”MÓJ POMYSŁ NA WYKORZYSTANIE SUROWCÓW WTÓRNYCH”. Uczniowie z ochotą i zaangażowaniem wzięli w nim udział. Do organizatorów konkursu wpłynęło 45 prac. W celu jego rozstrzygnięcia została powołana Komisja w składzie::

1. Elżbieta Szczęsna–Kusak – Przewodnicząca
2. Grzegorz Kozioł – członek
3. Anna Kaczmarczyk – członek
4. Izabela Włosowicz – członek
5. Iwona Łabuz – członek

Komisja dokonała szczegółowego przeglądu wszystkich złożonych prac. W wyniku oceny przyznała:
I m-ce – Natalia Bątkowska praca, Kacper Król praca praca1 praca2
II m-ce – Gabriela Król praca, Maciej Cugowski praca
III m-ce- Julia Jachna praca, Ilona Maj praca

Wyróżnienia otrzymali:
Nikola Wróbel, Karolina Szabla, Marcin Ryba, Gabrysia Pobiega, Kacper Czosnek, Martynka Jachna, Klaudia Stępień, Ania Karwas, Jakub Szabla, Jakub Niedźwiedź, Przemysław Gabiga, Michał Kowalczyk.
Pozostali uczestnicy w osobach: Gabriel Maj, Adaś Wach, Julia Wach, Oliwia Rogóz, Kacper Cugowski, Iza Dybek, Ola Szabłowska, Wiktor Salamon, Wiktoria Maj, Joasia Rogóz, Klaudia Sojka, Małgorzata Kowalczyk, Emilia Porada, Oliwia Madej, również zostali nagrodzeni za udział w Konkursie.

Galeria zdjęć prac zgłoszonych do konkursu

W dniu 8 lutego 2013 roku na uroczystym apelu w Zespole Szkół w Opatowcu Wójt Gminy wręczył wszystkim uczestnikom nagrody ufundowane przez Gminę Opatowiec.

WSZYSTKIE PRACE KONKURSOWE MOŻNA OBEJRZEĆ NA WYSTAWIE GMINNEJ ZORGANIZOWANEJ W DOMU KULTURY W OPATOWCU- I PIĘTRO SALA KONFERENCYJNA.