Dzień Matki w Przedszkolu w Krzczonowie

6 czerwca 2013 | informatyk

 

Jak co roku wiosną – 26 maja, mamy obchodziły swoje święto. Przedszkolaki z Krzczonowa postanowiły uczcić ten wyjątkowy dzień przygotowując dla swoich mam program artystyczny. Uroczyste spotkanie odbyło się 28 maja w Szkole Podstawowej w Krzczonowie. W występach wzięły udział dzieci pod kierunkiem wychowawczyń: Justyny Krupy i Magdaleny Trojan. Maluchy w obecności zaproszonych rodziców recytowały wiersze, śpiewały piosenki i przedstawiały inscenizacje. Mamy z dumą i ze wzruszeniem słuchały swoich pociech.

Po zakończeniu części artystycznej mamy otrzymały laurki, kwiaty, upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące prosto z małych serduszek swoich dzieci. Po pełnych wrażeń i przeżyć występach mamy wraz z dziećmi spędziły miłe chwile przy słodkim poczęstunku. Dyrektor szkoły Tomasz Paluch i kierownik projektu Sylwia Mącznik podziękowali wszystkim mamom za przybycie na uroczystość, życząc dużo radości, uśmiechu na co dzień i pociechy z dzieci.

Spotkanie zorganizowano w ramach realizowanego przez Gminę Opatowiec i Szkołę Podstawową w Krzczonowie projektu „Magiczny świat malucha” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wydatki związane z organizacją uroczystości pokryto ze środków ujętych w budżecie projektu.

Projekt realizowany na podstawie umowy ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach