Kolejny remont w naszej gminie – świetlica w Krzczonowie

29 lipca 2015 | admin5

W ramach zrealizowanego projektu p.n. „Remont i wyposażenie świetlic wiejskich(…) w gminie Opatowiec” dofinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013 „Odnowa i rozwój wsi” zakończyły się szeroko zakrojone prace remontowe w Krzczonowie.

Modernizacja jednego z największych w naszej gminie budynków świetlicy wiejskiej polegała na wymianie pokrycia dachowego z obróbką blacharską, montażu okien PCV wraz z podokiennikami z blachy powlekanej, dociepleniu ścian oraz wykonaniu elewacji.

Koszt remontu to blisko 170 tys. złotych. Prace remontowe przeprowadzono przy udziale środków własnych gminy oraz pozyskanemu dofinansowaniu od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.  Wykonawcą zadania była Spółdzielnia Rzemieślnicza z Buska Zdroju.