Radość dzielenia się z innymi

12 grudnia 2015 | admin

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli.”

Albert Schweitzer = niemiecki teolog, filozof, muzykolog i lekarz.

7 grudnia 2015 roku to dla obu przedszkoli w Opatowcu i Krzczonowie dzień szczególny. W tym oto dniu w Szkole Podstawowej w Krzczonowie pojawił się bardzo nietypowy, oryginalny i niespodziewany Mikołaj….Na początku do głowy nikomu nie przyszło, że wizyta pań Marii Kurek – kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opatowcu oraz  Sylwii Błaszkiewicz – pracownik socjalny tegoż Urzędu okaże się…prezentem. Szybko jednak okazało się, że Pani Sylwia niedawno wyszła za mąż i chcąc z tej okazji podzielić się swoim szczęściem z innymi, postanowiła wraz z mężem poprosić gości aby zamiast kwiatów przynieśli…farby, kredki, plastelinę, książki, piórniki, zeszyty, zabawki. Które  przekazała uczniom Szkoły w Krzczonowie.

Niedługo potem do  Punktu Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Opatowcu przybył najprawdziwszy Święty Mikołaj. Zaraz po śniadaniu charakterystyczny dźwięk dzwoneczka zwiastował Jego przybycie. Wiele radości sprawiły dzieciom puzzle, słodycze oraz zabawki a przede wszystkim ogromny miś, który ma motywować dzieci do odpowiedniego zachowania. Wśród prezentów mikołajkowych znalazły się również upominki przyniesione przez naszych nietypowych gości – panią Sylwię Błaszkiewicz, która odwiedziła Przedszkole wraz z panią Marią Kurek.

W imieniu wszystkich dzieci, rodziców i nauczycieli serdecznie dziękujemy Św. Mikołajowi oraz Pani Sylwii za piękne prezenty, które sprawiły dzieciom wiele radości, korzystając z okazji składamy pani Sylwii z okazji ślubu gratulacje oraz najpiękniejsze życzenia. By każdy dzień przynosił to, co dobre   i piękne, by spełniały się Państwa marzenia i zrealizowały wszystkie plany.

 

PUNKT PRZEDSZKOLNY W KRZCZONOWIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PUNKT PRZEDSZKOLNY W OPATOWCU