Babciu, dziadku kochamy was!

26 stycznia 2012 | admin

BABCIU, DZIADKU KOCHAMY WAS!
Pod takim hasłem 24 stycznia 2012 roku w Szkole Podstawowej w Krzczonowie odbyło się bardzo sympatyczne spotkanie z Babciami i Dziadkami.
Uroczysta akademia zaczęła się o godzinie 10:40. Licznie zgromadzone Babcie i Dziadkowie zajęli przygotowane wcześniej miejsca i czekali na występy swoich pociech. Spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor, który powitał zgromadzonych gości i złożył im najlepsze życzenia z okazji Ich święta. Następnie uczniowie z klasy III zaprosili Babcie i Dziadków do obejrzenia i wysłuchania programu artystycznego. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie z klasy I z przepięknymi wierszami, następnie wszystkie dzieciaki zaśpiewały piosenkę, a najmłodsi uczniowie z klasy 0, przepięknie recytowali zabawne życzenia. Miłym akcentem kończącym pierwszą część spotkania było gromkie odśpiewanie „Sto lat” oraz upominki dla Babć i Dziadków – własnoręcznie wykonane przez dzieci.
Drugą część uroczystości przygotowali uczniowie z klas IV – VI, którzy zaprezentowali się w Jasełkach.
Występy wszystkich dzieci bardzo się Babciom i Dziadkom podobały czego wyrazem były uśmiechy na twarzach, momentami łzy wzruszenia, a na koniec wielkie brawa. Dzieci bardzo się ucieszyły, że sprawiły swoimi występami tak wielką radość, a Dziadkowie nie posiadali się z dumy patrząc na kochane wnuki. Potem Babcie i Dziadkowie przy kawie i ciastku mogli porozmawiać i podzielić się wrażeniami z występów.
Spotkanie wypadło znakomicie. Warto podkreślić nie tylko świetne przygotowanie dzieci, ale również współpracę Rodziców z Dyrekcją i Nauczycielami. Rodzice(szczególnie Mamy), jak zawsze chętnie, zaangażowały się w przygotowania.