V Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego

11 maja 2012 | admin

9-go maja Piłkarska drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół w Opatowcu działająca przy UKS „Nadwiślanka” wzięła udział w V Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Starosty Buskiego.

Oprócz naszego zespołu w rozgrywkach wystąpiły także dziewczęta m.in. z Cieszków, Pacanowa, Buska-Zdroju i Zbludowic. Po dwóch porażkach, remisie i jednym zwycięstwie drużyna z Opatowca zajęła IV miejsce.  Trzeba podkreślić, że poziom zawodów był bardzo wyrównany, a każdy zespół zasługiwał na zwycięstwo.

Dziewczęta po zaciętej walce wróciły zadowolone, bogate w nowe doświadczenia, które pomogą im odnosić następne sukcesy na kolejnych turniejach oraz, jak to w sporcie-siniaki.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Kasia Szymczyk, która dzielnie kierowała całą obroną i nie pozwalała rywalkom na strzelanie goli, oraz Justyna Korzec będąca najaktywniejszą zawodniczką na boisku.

Skład drużyny z Opatowca: Patrycja Tomal, Karolina Biesaga, Kamila Cabaj, Agnieszka Dragan, Klaudia Kmiecik, Magdalena Kmiecik, Kinga Korzec, Justyna Korzec, Klaudia Kozioł, Katarzyna Leśniewska, Natalia Leśniewska, Ilona Maj, Paulina Minior, Paulina Mystek, Aleksandra Pituła, Katarzyna Szymczyk

Całej drużynie oraz opiekunom p. Elżbiecie Szczęsnej-Kusak i p. Piotrowi Kusakowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!