Dzień Ojca na sportowo w Przedszkolu w Krzczonowie

25 czerwca 2013 | informatyk

W czwartek 20 czerwca w Przedszkolu w Krzczonowie odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Ojca.W programie festynu pojawiły się piosenki, wiersze, tańce oraz życzenia. Były też własnoręcznie wykonane prezenty. Przedszkolaki wzięły udział w występach przygotowanych specjalnie dla swoich rodziców. Wszyscy goście z uwagą i podziwem obejrzeli przedstawienie, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczno wokalne. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech.

Po występach artystycznych, dzieci wraz z rodzicami wzięły udział we wspólnej zabawie. Zorganizowano wiele konkurencji i gier sportowych, w których udział brały nie tylko dzieci ale także ich rodzice.Uwieńczeniem imprezy był wspólny poczęstunek. Nie brakowało chętnych na kiełbaski z ogniska oraz chłodne napoje. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze – nie tylko z powodu panującej wysokiej temperatury – i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

 Festyn zorganizowano w ramach realizowanego przez Gminę Opatowiec i Szkołę Podstawową w Krzczonowie projektu „Magiczny świat malucha” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wydatki związane z organizacją uroczystości pokryto ze środków ujętych w budżecie projektu.

Przygotowała:
Sylwia Mącznik
Kierownik Projektu